Bursa de Valori Bucuresti ENGLISH
Home | Meniu | Login | Simbol

Indici bursieri (30.07.2015)
BET 7.606,5450,100,66%
BET-TR 8.665,9656,620,66%
BETPlus 1.118,066,920,62%
BET-FI 31.984,56114,080,36%
BET-NG 706,003,310,47%
BET-XT 692,254,120,60%
BET-BK 1.422,983,820,27%
ROTX 14.668,4143,930,30%

Statistici bursa
(30.07.2015 18:30:00)

Piata reglementata spot (BVB)
Tranzactii:
Volum:
Valoare (LEI):
Valoare (EUR):
2.880
24.344.202
43.344.393,74
9.834.235,68

Piata reglementata la termen (BVB)
Tranzactii:
Volum:
Valoare (LEI):
Valoare (EUR):
0
0
0,00
0,00

Piata RASDAQ
Tranzactii:
Volum:
Valoare (LEI):
Valoare (EUR):
93
11.728.665
253.901,70
57.606,74

ATS
Tranzactii:
Volum:
Valoare (LEI):
Valoare (EUR):
144
43.348
200.975,77
45.598,59

Exchange rates
1 USD =4,0152RON
1 EUR =4,4075RON

Home | Versiunea grafica
1