Bursa de Valori Bucuresti ENGLISH
Home | Meniu | Login | Simbol

Indici bursieri (27.03.2015)
BET 6.999,38-9,75-0,14%
BET-TR 7.643,54-10,65-0,14%
BETPlus 1.031,32-1,83-0,18%
BET-FI 30.397,6795,040,31%
BET-NG 683,56-2,02-0,29%
BET-XT 635,17-0,40-0,06%
BET-BK 1.318,58-4,54-0,34%
ROTX 13.251,39-55,40-0,42%

Statistici bursa
(27.03.2015 18:30:00)

Piata reglementata spot (BVB)
Tranzactii:
Volum:
Valoare (LEI):
Valoare (EUR):
3.488
11.462.309
17.578.891,03
3.973.349,09

Piata reglementata la termen (BVB)
Tranzactii:
Volum:
Valoare (LEI):
Valoare (EUR):
0
0
0,00
0,00

Piata RASDAQ
Tranzactii:
Volum:
Valoare (LEI):
Valoare (EUR):
187
220.057
345.671,92
78.132,07

ATS
Tranzactii:
Volum:
Valoare (LEI):
Valoare (EUR):
33
167
27.196,70
6.147,26

Exchange rates
1 USD =4,0876RON
1 EUR =4,4242RON

Home | Versiunea grafica
27