Bursa de Valori Bucuresti ENGLISH
Home | Meniu | Login | Simbol

Indici bursieri (28.05.2015)
BET 7.423,670,760,01%
BET-TR 8.110,645,790,07%
BETPlus 1.091,860,180,02%
BET-FI 30.949,55-202,07-0,65%
BET-NG 697,000,540,08%
BET-XT 671,10-0,09-0,01%
BET-BK 1.381,38-4,25-0,31%
ROTX 14.355,45-82,89-0,57%

Statistici bursa
(28.05.2015 18:23:57)

Piata reglementata spot (BVB)
Tranzactii:
Volum:
Valoare (LEI):
Valoare (EUR):
2.846
6.423.182
14.600.006,36
3.285.699,64

Piata reglementata la termen (BVB)
Tranzactii:
Volum:
Valoare (LEI):
Valoare (EUR):
0
0
0,00
0,00

Piata RASDAQ
Tranzactii:
Volum:
Valoare (LEI):
Valoare (EUR):
255
732.180
275.295,37
61.954,62

ATS
Tranzactii:
Volum:
Valoare (LEI):
Valoare (EUR):
52
36.716
126.445,09
28.456,19

Exchange rates
1 USD =4,0634RON
1 EUR =4,4435RON

Home | Versiunea grafica
230