Bursa de Valori Bucuresti ENGLISH
Home | Meniu | Login | Simbol

Indici bursieri (30.06.2015)
BET 7.298,3333,630,46%
BET-TR 8.180,0237,120,46%
BETPlus 1.073,384,820,45%
BET-FI 29.647,3468,960,23%
BET-NG 696,071,220,18%
BET-XT 660,893,150,48%
BET-BK 1.354,495,650,42%
ROTX 14.070,1246,000,33%

Statistici bursa
(30.06.2015 18:30:01)

Piata reglementata spot (BVB)
Tranzactii:
Volum:
Valoare (LEI):
Valoare (EUR):
5.185
35.839.610
56.174.655,13
12.557.204,68

Piata reglementata la termen (BVB)
Tranzactii:
Volum:
Valoare (LEI):
Valoare (EUR):
0
0
0,00
0,00

Piata RASDAQ
Tranzactii:
Volum:
Valoare (LEI):
Valoare (EUR):
150
246.556
60.504,34
13.525,06

ATS
Tranzactii:
Volum:
Valoare (LEI):
Valoare (EUR):
85
101.413
192.896,88
43.119,90

Exchange rates
1 USD =3,9969RON
1 EUR =4,4735RON

Home | Versiunea grafica
1